Yayımlanmış Joomla! Sürümleri

  Joomla! Kurulum

  Joomla Sürümleri

  Joomla! 3.8.7 sürümü yayınlandı

  Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
   

  Joomla projesi geliştirici takımı Joomla! 3.8.7 sürümünü yayınladı. Joomla 4'e adım adım ilerlerken Joomla 3.x.x serileri de yayımlanmaya başladı.

  Joomla! 3.8.7 nin bir güvenlik sürümü değil sadece bir bakım sürümü olduğunu 70 in üzerinde çeşitli hata düzeltmeleri ile birlikte iyileştirmeler içerdiğini belirtmekte fayda görüyoruz.

  Joomla! 3.8.7 ile yapılan hata düzeltmeleri ve iyileştirmelerden bazıları
  - Çok dilli web siteleri için çeşitli arka uç iyileştirmeleri.
  - CodeMirror düzenleyicisi 5.35.0 olarak güncellendi.
  - Yönlendirmeler için mutlak veya göreli URL lere izin verilmesi.
  - Com_fields de salt okunur alan verilerinin kullanımı iyileştirilmesi.
  - Akıllı Arama sonuçlarında eşleşen tüm metinlerin vurgulanması.
  - Hata düzeltmelerinin tam listesi için GitHub sitesini ziyaret ediniz.

  Joomla! kullanıcılarının joomla 3.8.x sitelerini daha stabil bir kullanım için Joomla! 3.8.7 ye güncellemelerini tavsiye ediyoruz.

  Joomla sürüm güncellemelerinde kullandığınız eklentilerin uyumlu olup olmadığını kontrol ediniz. Ayrıca güncelleme işleminden önce sitenizin yedeğini almayı unutmayınız.

  Joomla 3.8.7 yayımlandı

  Neden Böyle Bir Site?!?...

  Joomla Gen Tr

  Joomla Türkiye'nin adresi bellidir. Türkiye'de en etkin joomla destek siteleri Joomla Gen Tr ve Joomla Via dir. Destek talepleriniz ilgili sitelerden hemen cevaplanıp çözüme kavuşturulmaktadır. Ayrıca her tür eklenti türkçe dil dosyalarını da bu destek stelerinden bulabilirsiniz.

  Biz joomla konusunda öğrendiğimizi zamanla unuttuğumuz için, sonradan oluşan veya talep ettiğimiz bir eklentiyi, bir bilgiyi saatlerce aramak zorunda kalıyoruz. O nedenle sitelerimizde kullandığımız eklenti elimizin altında olsun diye böyle bir depo yapmak istedik.