Yayımlanmış Joomla! Sürümleri

  Joomla! Kurulum

  Joomla Sürümleri

  Joomla 3.6.5 Sürümü Yayımlandı

  Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
   
  joomla 3.6.5

  Joomla geliştiricileri 3.6.4 sürümünü yayımladıktan kısa bir süre sonra 3.6.5 sürümünü yayımladı. Joomla projesi geliştirici takımı Joomla 3.6.5 sürümünü hayata geçirdiler. Joomla 3.6.5 sürümü önemli bir güvenlik sürümü olmakla birlikte aynı zamanda bir bakım sürümüdür.

  Joomla 3.6.5 sürümü ile yapılan yenilikler

  1 adet yüksek seviyede çekirdek Yüksek Ayrıcalıklar güvenlik açığı kapatılmış. ( Etkilenen sürümler Joomla! 1.6.0 ile Joomla! 3.6.4 arası. )

  1 adet düşük seviyede çekirdek Shell Upload güvenlik açığı kapatılmış. ( Etkilenen sürümler Joomla! 3.0.0 ile Joomla! 3.6.4 arası. )

  1 adet düşük seviyede çekirdek Bilgi Açıklaması güvenlik açığı kapatılmış. ( Etkilenen sürümler Joomla! 3.0.0 ile Joomla! 3.6.4 arası. )

  4 adet çeşitli hata düzeltilmiştir.

  Joomla 3.6.5 sürümü ingilizce duyurusu

  Joomla! 3.6.5 is now available. This is a security release for the 3.x series of Joomla! which addresses three security vulnerabilities, miscellaneous security hardening and three bug fixes; no further changes have been made compared to the Joomla! 3.6.4 release. We strongly recommend that you update your sites. Joomla Security Release

  What's in 3.6.5

  Version 3.6.5 is released to address three security issues, miscellaneous security hardening and three bugs. Security Issues Fixed

  High Priority - Core - Elevated Privileges (affecting Joomla! 1.6.0 through 3.6.4)

  Low Priority - Core - Shell Upload (affecting Joomla! 3.0.0 through 3.6.4)

  Low Priority - Core - Information Disclosure (affecting Joomla! 3.0.0 through 3.6.4)

  Security Hardening

  Bug Fixes

  Neden Böyle Bir Site?!?...

  Joomla Gen Tr

  Joomla Türkiye'nin adresi bellidir. Türkiye'de en etkin joomla destek siteleri Joomla Gen Tr ve Joomla Via dir. Destek talepleriniz ilgili sitelerden hemen cevaplanıp çözüme kavuşturulmaktadır. Ayrıca her tür eklenti türkçe dil dosyalarını da bu destek stelerinden bulabilirsiniz.

  Biz joomla konusunda öğrendiğimizi zamanla unuttuğumuz için, sonradan oluşan veya talep ettiğimiz bir eklentiyi, bir bilgiyi saatlerce aramak zorunda kalıyoruz. O nedenle sitelerimizde kullandığımız eklenti elimizin altında olsun diye böyle bir depo yapmak istedik.