Yayımlanmış Joomla! Sürümleri

  Joomla! Kurulum

  Joomla Sürümleri

  Joomla 3.3.0 yayınlandı

  Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
   
  Joomla 3.0.3 güvenlik sürümü yayınlandı

  Joomla geliştiricileri Joomla 3.3.0 sürümünü yayınladılar. Joomla 3.3.0 sürümü joomla 3.x serisinin standart (kısa vade) desteklenecek olan dördüncü sürümüdür.

  Joomla 3.3.0 da Joomla 3.2.x sürümlerinde bulunan 115 adet hata da düzeltilmiştir.

  Bu bir güvenlik güncellemesi olduğu için Joomla 3.0 kullanıcılarının, sitelerini bu son sürüme güncelleme yapmaları gerekmektedir. Bu sürüm joomla'nın 3.5.x sürümlerine kadar güncellenmeye devam edecektir.

  Geri bildirimler ve güvenlik açıkları giderilecek son şekli 3.5.x olan sürüm yayınlanacaktır. Bu açıdan deneme amaçlı kurulabilir ve kullanılabilir bir sürümdür.

  joomla 3.3.0Joomla 3.3.0 genel sürümü (İngilizce) indirmek için tıklayınız.

  joomla 3.3.0Joomla 3.3.0 e yükseltme paketini (İngilizce) indirmek için tıklayınız.

  joomla 3.3.0Joomla 3.3.0 Türkçe dil paketini indirmek için tıklayınız.

  Neden Böyle Bir Site?!?...

  Joomla Gen Tr

  Joomla Türkiye'nin adresi bellidir. Türkiye'de en etkin joomla destek siteleri Joomla Gen Tr ve Joomla Via dir. Destek talepleriniz ilgili sitelerden hemen cevaplanıp çözüme kavuşturulmaktadır. Ayrıca her tür eklenti türkçe dil dosyalarını da bu destek stelerinden bulabilirsiniz.

  Biz joomla konusunda öğrendiğimizi zamanla unuttuğumuz için, sonradan oluşan veya talep ettiğimiz bir eklentiyi, bir bilgiyi saatlerce aramak zorunda kalıyoruz. O nedenle sitelerimizde kullandığımız eklenti elimizin altında olsun diye böyle bir depo yapmak istedik.