Yayımlanmış Joomla! Sürümleri

  Joomla! Kurulum

  Joomla Sürümleri

  Joomla 3.5.1 sürümü yayınlandı

  Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
   
  Joomla 3.5.1 yaymlandı

  Joomla projesi geliştirici takımı Joomla 3.5.0 sürümünü yayınladıktan kısa bir süre sonra Joomla 3.5.1 sürümünü yayınladılar. Joomla sürümlerinde olduğu gibi bu sürümde de bir önceki sürüm hataları giderildi.

  Joomla geliştirici takımının geçmişten gelen hastalığı devam ediyor. Önceden bildirilen tarihinde çıkamayan ve sürekli ertelenen 3.5.0 sürümü gecikmişte olsa yayınlandı. Joomlaseverlerin beklediği bu sürüm diğerleri gibi yine eksik olarak yayınlandı. Bu yine yeni sürümlerle bereber Joomla 4.0.0 sürümüne kadar devam edecek gibi görünüyor.

  Joomla 3.5.1 bir güvenlik sürümü değildir sadece Joomla 3.5.0 de bulunan bazı hataların giderildiği bir bakım sürümüdür. Joomla 3.5.1 sürümü ile Joomla 3.5.0 de bulunan 6 adet hata giderilmiştir.

  Joomla 3.5.0 sitelerinizin daha sorunsuz ve stabil kullanımı için sürümünüzü admin panelden otomatik olarak Joomla 3.5.1 e güncelleyebilirsiniz.

  Neden Böyle Bir Site?!?...

  Joomla Gen Tr

  Joomla Türkiye'nin adresi bellidir. Türkiye'de en etkin joomla destek siteleri Joomla Gen Tr ve Joomla Via dir. Destek talepleriniz ilgili sitelerden hemen cevaplanıp çözüme kavuşturulmaktadır. Ayrıca her tür eklenti türkçe dil dosyalarını da bu destek stelerinden bulabilirsiniz.

  Biz joomla konusunda öğrendiğimizi zamanla unuttuğumuz için, sonradan oluşan veya talep ettiğimiz bir eklentiyi, bir bilgiyi saatlerce aramak zorunda kalıyoruz. O nedenle sitelerimizde kullandığımız eklenti elimizin altında olsun diye böyle bir depo yapmak istedik.