Joomla Kurulum

Joomla 3.6.0 yayımlandı

Joomla 3.6.0

Joomla! projesi geliştirici takımı 2 adet beta ve 2 adet RC deneme sürümlerinin ardından Joomla 3.6.0 sürümünü hayata geçirdiler. Joomla 3.6.0 joomla 3 serisinin standart vade desteklenecek olan yedinci ana sürümüdür. Joomla 3.6.0 sürümü bazı yeni özellikleri de beraberinde getiriyor.

Joomla 3.6.0 ile gelen yeni özelliklerden bazıları;
- Joomla sürüm güncellenmesinde kolaylık.
- İçerik eklerken aynı anda yeni kategori oluşturabilme imkanı.
- Modüllerin bulunmasında kolaylık.
- Yeni alt form alanı fonksiyonu.
Joomla 3.6.0 ile 400 adet iyileştirme yapılmış ve 755 adet hata düzeltilmiştir.
Joomla 3.4.x serilerinde, joomla eklenti yöneticisi üzerinden yükseltme paketi yüklemek sureti ile Joomla 3.6.0 ya güncelleme yapılamamaktadır. Her zamanki gibi güncelleme işleminden önce sitenizin yedeğini almayı unutmamanızı tavsiye ediyoruz.

Neden Böyle Bir Site?!?...

Joomla Gen Tr

Joomla Türkiye'nin adresi bellidir. Türkiye'de en etkin joomla destek siteleri Joomla Gen Tr ve Joomla Bilgi dir. Destek talepleriniz ilgili sitelerden hemen cevaplanıp çözüme kavuşturulmaktadır. Ayrıca her tür eklenti türkçe dil dosyalarını da bu destek stelerinden bulabilirsiniz.

Biz joomla konusunda öğrendiğmizi zamanla unuttuğumuz için, sonradan oluşan veya talep ettiğimiz bir eklentiyi, bir bilgiyi saatlerce aramak zorunda kalıyoruz. O nedenle sitelerimizde kullandığımız eklenti elimizin altında olsun diye böyle bir depo yapmak istedik.

Online Ziyaretçilerimiz

146 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

© 2015 Joomla!Rehber - Tüm Hakları Saklıdır