Yayımlanmış Joomla! Sürümleri

  Joomla! Kurulum

  Joomla Sürümleri

  Joomla 3.6.1 sürümü yayımlandı

  Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
   
  joomla 3.6.1 yayımlandı

  Joomla projesi geliştirici takımı Joomla 3.6.0 sürümünü yayınladıktan bir süre sonra Joomla 3.6.1 sürümünü yayınladılar. Joomla 3.6.1 sürümü Joomla 3.6.0 da bulunan bazı hataların giderildiği bir bakım sürümü olmanın yanı sıra aynı zamanda bir güvenlik sürümüdür.

  Joomla 3.6.1 sürümü ile Joomla 3.6.0 de bulunan
  -1 adet orta seviye güvenlik açığı ( çekirdek CRSF )
  -2 adet düşük seviye güvenlik açığı ( çekirdek ACL ve XSS ) kapatılmış

  çeşitli düzenlemeler yapılmış ve çok sayıda hata giderilmiştir.

  Joomla 3.x.x sitelerinizin daha sorunsuz stabil ve güvenli kullanımı için sürümünüzü Joomla 3.6.1 e güncellemenizi tavsiye ediyoruz. Güncelleme işlemi admin panelden yapılaildiği gibi uptade dosyasını indirip kurarak da yapabilirsiniz.

  Neden Böyle Bir Site?!?...

  Joomla Gen Tr

  Joomla Türkiye'nin adresi bellidir. Türkiye'de en etkin joomla destek siteleri Joomla Gen Tr ve Joomla Via dir. Destek talepleriniz ilgili sitelerden hemen cevaplanıp çözüme kavuşturulmaktadır. Ayrıca her tür eklenti türkçe dil dosyalarını da bu destek stelerinden bulabilirsiniz.

  Biz joomla konusunda öğrendiğimizi zamanla unuttuğumuz için, sonradan oluşan veya talep ettiğimiz bir eklentiyi, bir bilgiyi saatlerce aramak zorunda kalıyoruz. O nedenle sitelerimizde kullandığımız eklenti elimizin altında olsun diye böyle bir depo yapmak istedik.