Yayımlanmış Joomla! Sürümleri

  Joomla! Kurulum

  Joomla Sürümleri

  Joomla 2.5.9 Sürümü Yayınlandı

  Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
   

  Joomla Projesi ek özellikler ve kolay güncelleme seçenekleri içeren 2.5.9 güncelleme sürümünün indirilmeye uygun olduğunu duyurdu. Joomla! 2.5.9 sürümü hem bir güvenlik sürümü olarak hem de düzeltme ve yeni özellik eklemesiyle beraber geldi

  Gelişmiş arama, Joomla çekirdek kodları ve eklentiler için otomatik güncelleme bildirimleri gibi birçok yeni özellikleri ile Joomla artık Microsoft SQL Server ve diğer veritabanlarını da desteklemektedir.

  jomla 2.5.4Joomla! 2.5.9 Tam Sürüm Full Paketi indirmek için tıklayınız (Denetim Masası ve Site dil dosyaları)

  jomla 2.5.4Joomla! 2.5.9 Türkçe Dil Dosyaları Türkçe (Türkiye) 2.5.9 Dil Dosyalarını indirmek için tıklayınız (Denetim Masası ve Site dil dosyaları)

  Neden Böyle Bir Site?!?...

  Joomla Gen Tr

  Joomla Türkiye'nin adresi bellidir. Türkiye'de en etkin joomla destek siteleri Joomla Gen Tr ve Joomla Via dir. Destek talepleriniz ilgili sitelerden hemen cevaplanıp çözüme kavuşturulmaktadır. Ayrıca her tür eklenti türkçe dil dosyalarını da bu destek stelerinden bulabilirsiniz.

  Biz joomla konusunda öğrendiğimizi zamanla unuttuğumuz için, sonradan oluşan veya talep ettiğimiz bir eklentiyi, bir bilgiyi saatlerce aramak zorunda kalıyoruz. O nedenle sitelerimizde kullandığımız eklenti elimizin altında olsun diye böyle bir depo yapmak istedik.