Yayımlanmış Joomla! Sürümleri

  Joomla! Kurulum

  Joomla Sürümleri

  Joomla 3.0.2 Yayınlandı

  Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
   
  Joomla Ekibi 3.0.2 güvenlik sürümünü yayınladı. joomla 3.0.2 güvenlik sürümünü geri bildirimleri dikkate alarak yeni düzenlemeleri ile birlikte yayınlamış olması bu bakımdan önemli. Joomla 3.0.0 ın görülen eksik kısımları da bu sürüm ile giderilmiş oldu. Bu bir güvenlik güncellemesi olduğu için Joomla 3.0 kullanıcılarının, sitelerini bu son sürüme güncelleme yapmaları gerekmektedir. Joomla 3.0.3 sürümü ile birlikte yaklaşık olarak 50 adet sorun giderilmiştir ve 1 adet de orta öncelikli güvenlik açığı kapatılmıştır. Üstelik 1 adet de yeni bir özellik Joomla'ya kazandırılmıştır. Bu sürüm joomla'nın 3.5.x sürümlerine kadar güncellenmeye devam edecektir. Geri bildirimler ve güvenlik açıkları giderilecek son şekli 3.5.x olan sürüm yayınlanacaktır. Bu aıdan deneme amaçlı kurulabilir ve kullanılabilir bir sürümdür.

  Joomla 3.0.2 güvenlik sürümü yayınlandı

  Neden Böyle Bir Site?!?...

  Joomla Gen Tr

  Joomla Türkiye'nin adresi bellidir. Türkiye'de en etkin joomla destek siteleri Joomla Gen Tr ve Joomla Via dir. Destek talepleriniz ilgili sitelerden hemen cevaplanıp çözüme kavuşturulmaktadır. Ayrıca her tür eklenti türkçe dil dosyalarını da bu destek stelerinden bulabilirsiniz.

  Biz joomla konusunda öğrendiğimizi zamanla unuttuğumuz için, sonradan oluşan veya talep ettiğimiz bir eklentiyi, bir bilgiyi saatlerce aramak zorunda kalıyoruz. O nedenle sitelerimizde kullandığımız eklenti elimizin altında olsun diye böyle bir depo yapmak istedik.