Yayımlanmış Joomla! Sürümleri

  Joomla! Kurulum

  Joomla Sürümleri

  Joomla 3.9.18 Sürümü Yayınlandı

  Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
   

  Joomla! 3.9.17 yayınlandıktan sonra Joomla geliştirici ekibi yaptıkları bir açıklama Joomla! 3.9.18 sürümünün yayınlanacağı açıklandı. Bu sebeple kulllanıcıların 3.9.17 sürümünü yüklemeden 3.9.18 sürümünü beklemeleri Joomla! sosyal medya hesaplarından duyuruldu.

  Çok kısa bir süre sonra Joomla! 3.9.18 yayınlandı. Bu, bir hatayı gideren Joomla! 3.x serisi için bir hata düzeltme sürümüdür.

  Joomla 3.9.18 ile 404 sayfasını gösteren etiket görünümünü düzeltildiği bildirildi.

  joomla 3.9.18 çıktı

  joomla 3.9.18 ile sitenizi güncellmeden önce lütfen "Joomla! Güncelleme Talimatlarını" okuyun. Güncelleme işleminden önce sitenizi yedeklemeyi ve güncellemeden sonra sitenizi, yönetici ve tarayıcı önbelleğini temizlemeyi unutmayın.

  Joomla! 'da bir hata bulursanız, lütfen bunu Joomla! Sorun İzleyici 'de bildiriniz.

  Neden Böyle Bir Site?!?...

  Joomla Gen Tr

  Joomla Türkiye'nin adresi bellidir. Türkiye'de en etkin joomla destek siteleri Joomla Gen Tr ve Joomla Via dir. Destek talepleriniz ilgili sitelerden hemen cevaplanıp çözüme kavuşturulmaktadır. Ayrıca her tür eklenti türkçe dil dosyalarını da bu destek stelerinden bulabilirsiniz.

  Biz joomla konusunda öğrendiğimizi zamanla unuttuğumuz için, sonradan oluşan veya talep ettiğimiz bir eklentiyi, bir bilgiyi saatlerce aramak zorunda kalıyoruz. O nedenle sitelerimizde kullandığımız eklenti elimizin altında olsun diye böyle bir depo yapmak istedik.