Joomla Seo

Joomla Siteler için Seo Taktikleri

Google arama motorundaki sıralamalarda yükselmek istiyorsanız;

Joomla içeriklerde bulunan hedef anahtar kelime veya kelime gurubunu kalın, eğik ya da altı çizgili olarak vurgulayın. Google botları siteye geldiğinde vurgulu kelimeleri ön planda tutulmuş bu kelimeleri arama motorunda üst sıralarda çıkarır.

Site içeriğini sosyal medyada paylaşırken mutlaka eğlenceli ya da ilgi çekecek cümlelerle paylaşın. Online ziyaretçilerinizin ilgisini çekerek, facebook, twitter ya da google+ paylaşım aracılığıyla sitenize yönlendirip trafik kazanırsınız. Sosyal medyadan gelen trafik Google sıralamada sitenizi direk üst sıralara doğru çıkarmaya yardım eder.

Neden Böyle Bir Site?!?...

Joomla Gen Tr

Joomla Türkiye'nin adresi bellidir. Türkiye'de en etkin joomla destek siteleri Joomla Gen Tr ve Joomla Bilgi dir. Destek talepleriniz ilgili sitelerden hemen cevaplanıp çözüme kavuşturulmaktadır. Ayrıca her tür eklenti türkçe dil dosyalarını da bu destek stelerinden bulabilirsiniz.

Biz joomla konusunda öğrendiğmizi zamanla unuttuğumuz için, sonradan oluşan veya talep ettiğimiz bir eklentiyi, bir bilgiyi saatlerce aramak zorunda kalıyoruz. O nedenle sitelerimizde kullandığımız eklenti elimizin altında olsun diye böyle bir depo yapmak istedik.

Online Ziyaretçilerimiz

118 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

© 2015 Joomla!Rehber - Tüm Hakları Saklıdır