Joomla! Modules

  Joomla! Modül

  Joomla Modüller

  Vinaora Visitors Counter | Joomla Ziyaretçi Sayacı Modülü

  joomla 2.5.x uyumlu

  Joomla kullanıcılarının en çok kullandığı ziyaretçi sayacı modülü Vinaora Visitors Counter 2.5.0 sürümünü yayınladı. Vinaora Ziyaretçi Sayacı modülü sitelerinizi gün,ay gündüz ve toplmada sayısal olarak göstermektedir. Görünüm renk seçenekleri ve yazı font seçenekleri ile kullanıcıların ziyaretçilerin ve kullanıcıların en çok kullandığı bir modüldür.

  Joomla ile yapılan sitelerin tamamına yakını bu modülü kullandığını unutmayın. Bazı kullanıcıların bu modül nedeniyle sitelerinin yavaşladığını joomla.gen.tr forumlarında belirtmiş olmaları da ayrı bir bilgi olarak verelim.

  Vinaora Visitors Counter modülü demosu için resmi sitesine gidin.

  Vinaora Visitors Counter modülü demosu için resmi sitesine gidin

  Vinaora Visitors Counter modülü Joomla resmi sitesinde tanıtımı ve yorumlarına buradan bakın.

  Vinaora Visitors Counter modülü demosuna -renk seçenekleri- buradan bakın bakın.

  Neden Böyle Bir Site?!?...

  Joomla Gen Tr

  Joomla Türkiye'nin adresi bellidir. Türkiye'de en etkin joomla destek siteleri Joomla Gen Tr ve Joomla Bilgi dir. Destek talepleriniz ilgili sitelerden hemen cevaplanıp çözüme kavuşturulmaktadır. Ayrıca her tür eklenti türkçe dil dosyalarını da bu destek stelerinden bulabilirsiniz.

  Biz joomla konusunda öğrendiğmizi zamanla unuttuğumuz için, sonradan oluşan veya talep ettiğimiz bir eklentiyi, bir bilgiyi saatlerce aramak zorunda kalıyoruz. O nedenle sitelerimizde kullandığımız eklenti elimizin altında olsun diye böyle bir depo yapmak istedik.

  Online Ziyaretçilerimiz

  72 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi