Joomla Temalar

Gavick Music Teması | Joomla 2.5 | Ücretsiz

Gavick, Joomla 2.5 responsive özellikli bu temayı muzik teması olarak düşünmüş. Ama temanın modül ayarlarına ve çeşitliliğine bakarsanız her işinizde rahatllıkla kullanabileceğinizi göreceksiniz.

Ücretli temalara eşdeğer bir tema. gavick bu temayı 2.5 sürümü ile joomla kullanıcılarına hediye etmiş.

Bu temada özel yazı tipleri,sosyal apı, html5, css3 ve çapraz tarayıcı destegini bir arada bulabileceksiniz. ayrıca k2 ile desteklenmektedir.

Gavick Music Tema demosuna BURADAN bakabilirsiniz Gavick Music Temasını guick start olarak ya da sadece telma olarak BURADAN indirebilirsiniz

gavick music teması

Neden Böyle Bir Site?!?...

Joomla Gen Tr

Joomla Türkiye'nin adresi bellidir. Türkiye'de en etkin joomla destek siteleri Joomla Gen Tr ve Joomla Bilgi dir. Destek talepleriniz ilgili sitelerden hemen cevaplanıp çözüme kavuşturulmaktadır. Ayrıca her tür eklenti türkçe dil dosyalarını da bu destek stelerinden bulabilirsiniz.

Biz joomla konusunda öğrendiğmizi zamanla unuttuğumuz için, sonradan oluşan veya talep ettiğimiz bir eklentiyi, bir bilgiyi saatlerce aramak zorunda kalıyoruz. O nedenle sitelerimizde kullandığımız eklenti elimizin altında olsun diye böyle bir depo yapmak istedik.

Online Ziyaretçilerimiz

80 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

© 2015 Joomla!Rehber - Tüm Hakları Saklıdır