Joomla Component

  Joomla! Bileşen

  Joomla Bileşen

  RS Media Gallery 1.0.0 Rev5 Resim Galerisi Bileşeni | Ücretli

  RS Media Gallery 1.0.0 REV5RS Media Gallery 1.0.0 Rev5, fotoğraflarınızı kolayca yükleyebileceğiniz ve düzenleyebileceğiniz bir joomla bileşenidir. RS Media Gallery Rev5 sürümü ile Joomla 2.5.x ve 3.1.x sürümleri için kullanılabilir hale getirildi.

  Joomla kullanıcılarının sitelerini zenginleştirmesini sağlayan alternatif bir resim galerisi eklentisi olarak düşünülebilir. Bu yeni eklenti ile oluşturmuş olduğunuz resim galerisini anında değiştirebilir, web sitenize resim koleksiyonu ya da tiyatro ve sunumunuzu slide özelliği ile yayınlayabilirsiniz. Dinamik Ajax filtresi sayesinde sadece çalışmak istediğiniz resimleri seçebilirsiniz. Görüntüleri yayınlayabilir, etiketleyebilir, taşıyabilir ve anında kaldırabilirsiniz. Yüklemeyi beklemeden bir ekran üzerinde daha fazla sayfayı yenileyebilirsiniz. RS Media Gallery 1.0.0. Rev5 resim galerisi ile her resmi düzenleyebilir ve resmin başlığını, açıklamasını, küçük resim gibi ayrıntıları anında ayarlayabilirsiniz. Artık portreler için thumbs oluşturabilir ve ön-uç görüntüleri nasıl listeleyeceğinizi seçebilirsiniz. Web sitenizdeki resimleri RS Media Gallery ile kolayca gösterebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey bir menü öğesi oluşturmak. Eklenmesini istediğiniz resimlere etiket ekleyebilirsiniz. Ayrıca eklentide geçiş efektleri ile slayt modülü de bulunmaktadır. Joomla makaleleriniz içerisinde resim galerilerini yayınlamak için içerik eklentisi kullanabilirsiniz.

  Uyumlululuk: joomla 2.5.xjoomla 3.1.x

  Bileşenini yapımcısının resmi sitesinden daha detaylı bilgi alabilir, isterseniz indirip sitenizde kullanabilirsiniz

  Neden Böyle Bir Site?!?...

  Joomla Gen Tr

  Joomla Türkiye'nin adresi bellidir. Türkiye'de en etkin joomla destek siteleri Joomla Gen Tr ve Joomla Bilgi dir. Destek talepleriniz ilgili sitelerden hemen cevaplanıp çözüme kavuşturulmaktadır. Ayrıca her tür eklenti türkçe dil dosyalarını da bu destek stelerinden bulabilirsiniz.

  Biz joomla konusunda öğrendiğmizi zamanla unuttuğumuz için, sonradan oluşan veya talep ettiğimiz bir eklentiyi, bir bilgiyi saatlerce aramak zorunda kalıyoruz. O nedenle sitelerimizde kullandığımız eklenti elimizin altında olsun diye böyle bir depo yapmak istedik.

  Online Ziyaretçilerimiz

  67 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi