Joomla Webmaster Konuları

  Webmaster Konuları

  Google Apps for Work artık G Suite adı ile hizmet verecek

  Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
   

  G Suite, Google'ın daha önce Google Apps for Work adıyla işletmelerin kullanımına sunduğu Bulut tabanlı bir verimlilik paketidir. Uzun, karmaşık ve kullanışsız bu marka adı, Eylül 2016 tarihi itibariyle G Suite olarak değiştirilmiştir.

  Daha önce kişisel Gmail hesabı kullandıysanız, G Sutie'in de aynı arayüze sahip olduğunu ve bu nedenle kullanmakta hiç zorlanmayacağınızı hatırlatmak isteriz. G Suite'in en güzel yanlarından bir diğeri de; Gmail arayüzünü kullanırken, adınız@şirketiniz.com biçimindeki kurumsal e-postanızı da kullanmaya devam edecek olmanızdır. G Suite Google

  G Suite, (eski adıyla Google Apps for Work) e-posta hizmeti ile ilgi uyandırmış bir ürün olsa da, e-posta hizmeti, dev bir paketin sadece bir parçası aslında. Bu paketin içeriğinde e-posta hizmetinin yanısıra;
  Google Dokümanlar (Word)
  Google Slaytlar (Power Point)
  Google Sheets (Excell)
  Google Drive (Depolama)
  Google Cihaz Politikası (Mobil cihaz denetimi)
  Authenticator (3 boyutlu güvenlik)
  Takvim gibi işinizi kolaylaştıracak bir çok aracı ve daha fazlasını size sunmaktadır.
  Ancak mevcut e-posta altyapınızı G Suit'e taşımak ileri düzey teknik bilgi gerektireceğinden, bu konuda bir uzmanla çalışmanızı da önemle hatırlatmak isteriz. Aksi taktirde e-posta trafiğiniz tamamen veya tek yönlü olarak durabilir veya en iyi ihtimalle eski e-postalarınıza ulaşamayabilirsiniz.

  G Suite ücretleri, kullanıcı başına Aylık $5 ve $10 şeklinde sunulmaktadır. Çoğu şirket için 5 $'lık sürümün yeterli olduğunu ifade edebiliriz.

  Konu ile ilgili daha detaylı bilgi için Karbon Bilişim sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

  Neden Böyle Bir Site?!?...

  Joomla Gen Tr

  Joomla Türkiye'nin adresi bellidir. Türkiye'de en etkin joomla destek siteleri Joomla Gen Tr ve Joomla Via dir. Destek talepleriniz ilgili sitelerden hemen cevaplanıp çözüme kavuşturulmaktadır. Ayrıca her tür eklenti türkçe dil dosyalarını da bu destek stelerinden bulabilirsiniz.

  Biz joomla konusunda öğrendiğimizi zamanla unuttuğumuz için, sonradan oluşan veya talep ettiğimiz bir eklentiyi, bir bilgiyi saatlerce aramak zorunda kalıyoruz. O nedenle sitelerimizde kullandığımız eklenti elimizin altında olsun diye böyle bir depo yapmak istedik.