Joomla Siteler

Cantaş Temizlik | www.cantastemizlik.com

Cantaş Temizlik

Cantaş Halı Yıkama Fabrikası yılların verdiği tecrübe ve kaliteli hizmet anlayışıyla halı yıkama hizmeti sunuyor. Halılarınızın güzel, dayanıklı, sağlıklı, ve uzun ömürlü olması için iki defa yıkama yapıyor ve özel sıkma makinesi ile sıkıyor ve kapalı kurutma odasında kurutuyor.

Cantaş Halı Yıkama Fabrikası, Küçükçekmece bölgesi başta olmak üzere İstanbulun Avrupa yakasındaki tüm ilçelere ücretsiz servis veriyor. Özel eğitimli elemanları ile halı yıkama işinde lider firmalardan biri olarak hizmet veriyor.

En sevdiğiniz, üzerine basmaya bile kıyamadığınız halılarınız Cantaş Halı Yıkama Fabrikası'nın uzman kadrosu tarafından yıkanmaktadır. Firma, Sağlık Bakanlığı onaylı, tamamen bitki özlü şampuan kullanarak halılarınızı yıkamaktadır.

Cantaş Halı Yıkama Fabrikasının web sayfasından daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz. Gönüller Halı Yıkama Fabrikası RESMİ WEB SAYFASINA BURADAN gidebilirsiniz.

Neden Böyle Bir Site?!?...

Joomla Gen Tr

Joomla Türkiye'nin adresi bellidir. Türkiye'de en etkin joomla destek siteleri Joomla Gen Tr ve Joomla Bilgi dir. Destek talepleriniz ilgili sitelerden hemen cevaplanıp çözüme kavuşturulmaktadır. Ayrıca her tür eklenti türkçe dil dosyalarını da bu destek stelerinden bulabilirsiniz.

Biz joomla konusunda öğrendiğmizi zamanla unuttuğumuz için, sonradan oluşan veya talep ettiğimiz bir eklentiyi, bir bilgiyi saatlerce aramak zorunda kalıyoruz. O nedenle sitelerimizde kullandığımız eklenti elimizin altında olsun diye böyle bir depo yapmak istedik.

Online Ziyaretçilerimiz

46 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

© 2015 Joomla!Rehber - Tüm Hakları Saklıdır