Joomla Destek Siteleri

  Joomla Destek Siteleri

  burakveelif.com

  Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
   
  Burakveelif.com joomla site uğraşı vernelerin uğraması gereken bir adres. sitenin Joomla giriş kısmında şu açıklama konulmuş.

  "Bilindiği üzere, sitemi joomla! içerik yönetim sistemi alt yapısı ile oluşturdum. Dolayısı ile, her ne kadar kodlama ve webmasterlıkta çok iyi olduğumu iddia etmesem de, nacizane joomla! bileşenleri, joomla! modulleri ve joomla! plug-inleri üzerinde çalışmalar yapıyorum ve dahası bunlardan öne çıkanları demo sitemde yayınlıyorum.

  Hal böyle olunca, joomla! hakkında bir bölüm oluşturdum. Aşağıda kategorileri görebilirsiniz... Bu kategorilerden dilediğinize tıklayarak veya yukarıdaki menüden seçim yaparak içeriklere ulaşabilirsiniz..."

  Her konuda bilgi sunulan bu sitede Joomla kullanıcıların problemlerine de çözüm bulacağı iyi bir destek sitesi.

  Burakve Elif.com a ulaşmak için tıkla

  Neden Böyle Bir Site?!?...

  Joomla Gen Tr

  Joomla Türkiye'nin adresi bellidir. Türkiye'de en etkin joomla destek siteleri Joomla Gen Tr ve Joomla Via dir. Destek talepleriniz ilgili sitelerden hemen cevaplanıp çözüme kavuşturulmaktadır. Ayrıca her tür eklenti türkçe dil dosyalarını da bu destek stelerinden bulabilirsiniz.

  Biz joomla konusunda öğrendiğimizi zamanla unuttuğumuz için, sonradan oluşan veya talep ettiğimiz bir eklentiyi, bir bilgiyi saatlerce aramak zorunda kalıyoruz. O nedenle sitelerimizde kullandığımız eklenti elimizin altında olsun diye böyle bir depo yapmak istedik.