Joomla Destek Forumları

Joomla Portalı | Joomla.gen.tr

Joomla Portalı 2012 de yayın hayatına atılmış Joomla konusunda Türkiye'nen tek kaynak sitesidir. Joomla'nın türkçeleştirilmesi noktasında referans olarak kabul edilen sitedir. Joomla tüm sürümlerini bulabileceğiniz gibi Joomla eklentilerinin kullanımına karşılaştığınız problemlerinize forum alanları ile çözüm bulabilirsiniz.

Joomla Portalı Joomla'nın var olma sürecinden günümüze kadar her sürümününde etkin rol oynamıştır. Joomla'nın ülkemize kazandırılması ve yaygınlaşmasında Joomla Portalı'ndaki yöneticilerin katkıları tüm joomlacılar tarafından kabul edilmektedir.

Joomla Portalı'na gitmek için tıkla

Joomla Portalı'nın forum bölümüne gitmek için tıkla

Neden Böyle Bir Site?!?...

Joomla Gen Tr

Joomla Türkiye'nin adresi bellidir. Türkiye'de en etkin joomla destek siteleri Joomla Gen Tr ve Joomla Bilgi dir. Destek talepleriniz ilgili sitelerden hemen cevaplanıp çözüme kavuşturulmaktadır. Ayrıca her tür eklenti türkçe dil dosyalarını da bu destek stelerinden bulabilirsiniz.

Biz joomla konusunda öğrendiğmizi zamanla unuttuğumuz için, sonradan oluşan veya talep ettiğimiz bir eklentiyi, bir bilgiyi saatlerce aramak zorunda kalıyoruz. O nedenle sitelerimizde kullandığımız eklenti elimizin altında olsun diye böyle bir depo yapmak istedik.

Online Ziyaretçilerimiz

52 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

© 2015 Joomla!Rehber - Tüm Hakları Saklıdır