En Kullanışlı Video Bileşeni | All Video Share | Ücretsiz

All Video Share, kurulumu ve kullanımı en kolay video bileşeni olarak görülüyor. Ücretsiz olan versiyonu ücretli olanından çok kötü değil. Bu bakımdan joomla ile video sitesi yapan arkadaşlar all video share bileşenin rahatlıkla kullanabilirler.

Bileşenin sınırsız kategori açma özelliği ve yorumlama özelliği mevcut. Ayrıca modül olarak da son eklenen veya rastgele video olara kullanabileceğimiz bir yapısı var.

All Video Share bileşenini orijinal sitesinden inceleyebilir ve demo alanındaki indirme linkine tıklayarak en son sürümünü indirebilirsiniz.

Al Video Share video bileşeninin kurulumu diğer joomla bileşenlerinin kurulumu ile aynı. Özel ve önemli bir yapısı yok. Kurduktan sonra Bileşenler kısmından açarak kategorilerinizi düzenleyebilir ve meta açıklaması ve anahtar kelimelerinizi girebilirsiniz. Seo konusunda da oldukça yetenekli olduğu bizzat sitelerimizde test edilmiştir.

Kurulumunu gerçekleştirdiğimiz ve şu anda kullanımda olan sitelerimize bakarak daha detaylı bir bilgiye sahip olabilirsiniz.

Bağcılar Meydan | Güncel Bağcılar Haberleri

en kullanışlı video bileşeni

joomla 2.5.x uyumlu


Yazdır   e-Posta

Online Ziyaretçilerimiz

114 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi