Joomla Siteler

  Miraç Bıçakçılık - www.miracbicakcilik.com

  Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
   

  Miraç Freeze Bıçak Sanayi 1986 yılından beri İstanbul Güngören'de Ahşap Mobilya Bıçağı, Ayakkabı Taban Bıçağı ve Elmas Bileme Taşları imalatı yapmaktadır

  Kesici Takım imalatında, makina parkurumuza ağırlık vererek, ayakkabı taban bıçağı, deri kesim bıçağı, pantograf bıçağı, ahşap mobilya bıçağı imalatında bugünkü başarı noktamıza gelmiş bulunmaktayız.

  Miraç Bıçakçılık günümüze kadar teknolojinin son ürünleri olan makinalarıyla çalışmayı ilke edinmiş, bundan sonra da teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, hizmet ve ürün kalitesini devamlı arttırmayı hedeflemektedir..

  Miraç Bıçakçılık ticari ilkeleri ve teslimattaki hassasiyeti ile sektördeki müşteri portföyümüzün de göstergesi olarak haklı övgüler almayı devam ettirmektedir.

  Bağcılar Cad. Çağatay Sokak No: 4 Güngören-İstanbul
  Telefon: 0212 502 42 19 - 0212 505 49 57
  Faks: 0212 644 62 12
  Cep : 0535 735 94 81 - 0506 793 38 80

  Neden Böyle Bir Site?!?...

  Joomla Gen Tr

  Joomla Türkiye'nin adresi bellidir. Türkiye'de en etkin joomla destek siteleri Joomla Gen Tr ve Joomla Via dir. Destek talepleriniz ilgili sitelerden hemen cevaplanıp çözüme kavuşturulmaktadır. Ayrıca her tür eklenti türkçe dil dosyalarını da bu destek stelerinden bulabilirsiniz.

  Biz joomla konusunda öğrendiğimizi zamanla unuttuğumuz için, sonradan oluşan veya talep ettiğimiz bir eklentiyi, bir bilgiyi saatlerce aramak zorunda kalıyoruz. O nedenle sitelerimizde kullandığımız eklenti elimizin altında olsun diye böyle bir depo yapmak istedik.