HWDMediaShare Video ve Resim Galerisi Bileşeni | Ücretsiz

Joomla 1.5 ine en gözde video bileşeni HWD Video kullanılıyordu. joomla 2.5 e geçişi sürecinde yeniden yapılanmaya girdi. Bu süreci iyi değerlendiremeyen bileşen kendine 2 tane rakip çıkırmış oldu. Bunlardan biri ücretli diğeri ücretsiz video bileşeni oldu. Bu gecikme sonrası HWDMediaShare, hem video hemde esim galerisi olarak ortam dosyalarınızı yayınlamak için en iyi eklentilerden biri oldu.

joomla 2.5 sürümüne uygun hale gelen HWDVideoShare ismini değiştirerek HWDMediaShare olarak dağıtıma sunuldu. Alanında en iyi Joomla eklentilerinden birisi olan HWDMediaShare tamamen ücretsiz olmakla birlikte, daha fazla özellik sunan ve eklentilerle zenginleştirilmiş ücretli bir sürümü de vardır. Ücretli sürümü 29 Euro gibi cüzi bir ücretle satın alabilirsiniz.

Bileşen, Joomla sitenizde tamamen profesyonel görünümlü ve işlevsel video galerisi ve fotoğraf galerisi sayfaları oluşturmanızı sağlamaktadır. Joomla 2.5 ve Joomla 3.0 sürümlü sitelerde sorunsuz ve uyumlu olarak çalışmaktadır. Video, fotoğraf, resim ve ses dosyaları gibi her çeşit ortam (medya) içeriklerinizi Joomla sitenizde yayınlamanızı sağlamaktadır.

hwdVideoShare Youtube,Vimeo,DailyMotion gibi gelişmiş video sitelerinde barınan videdolarınızı kategorilendirme şeklinde ya da istediğiniz tarzda göstermenizi sağlar. hwdVideoShare FFMPEG, mencoder ve flvtool2 çalışmasını gerektirir ve High Definition video mpg, mpeg, avi, divx, mp4, flv, wmv, rm, mov, MOOV, ASF, SWF ve VOB video formatlarını destekler.

Videolarınız kendi sunucunuzda (hosting) barındırıp HWDMediaShare ile yayınlayabileceğiniz gibi, aynı zaman YouTube, Vimeo ve DailyMotion gibi sitelerde bulunana videoları da direkt olarak sanki sitenizde gibi bileşen aracılığı ile yayınlayabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz CDN sistemi olan Amazon S3 hesabınızdaki videoları da yayınlama seçeneği bulunmaktadır. HWDMediaShare bileşeni JomSocial ve Disqus gibi sistemlerle de entegre olabilmektedir.

HWDVideoShare video ve resim gelerisinin ücretsiz sürümünü indirmek için resmi sitesine gitmelisiniz. Unutmayın indirmeden önce üye olmalısınız.

HWDMediaShare bileşeni incelemek için DEMO bölümüne gitmelisiniz.

hwd media share


Yazdır   e-Posta